ADVENTNÍ neděle máme OTEVŘENO od 8 do 14 hodin. Těšíme se na vaše adventní a vánoční přání.

Zimní kytice mix rostlin

Užívejte si zimních barev naplno s kyticí mixu různě barevných květin a zeleně. Představte si zimní přírodu přikrytou sněhem. V přírodě dominuje chladná bílá barva jež se tu a tam zatřpytí a působí téměř stříbrně. V kytici výrazně působí červené odstíny, které oproti bílé barvě zahřejí a probouzí teplo domova. Radost vám vykouzlí i zelená barva a přírody v podobě šišek, dalších přírodnin a vánočních baněk. Tato kytice zkrášlí váš domov či kancelář.

Speciální zimní kytice plná červených, bílých a zelených barev z mixu květin a zeleně. Kytici aranžujeme podle právě dostupných druhů a barev květin.

Každá kytice je originál. Fotky jsou ilustrativní.
Doručujeme v Brně a okolí.

od 598 Kč520 Kč bez DPH
 • Originální a čerstvé kytice od našich zkušených floristek. Fotografie jsou ilustrativní. Květinová vazba je vždy originální dílo.

  Po kliknutí na tlačíko „Koupit“ si vyberte kytici podle velikosti.

  Klasická kytice – jednoduše klasika, která vždy potěší. Jedinečné a čerstvé květiny vázané od zkušených floristů vhodné darovat k narozeninám, svátku, jako prvotní vyjádření lásky beze slov, nebo jen tak pro radost. 

  Střední kytice je vhodná pro výjimečné lidi i události. Výběrové a čerstvé květiny vázané od zkušených floristů do bohaté kytice, která je vhodná např. k životnímu jubileu, jako vyjádření vděčnosti nebo k výročí sňatku. 

  Velká kytice ohromí obdarovaného i jeho okolí. Je tak velká, že ji musíte držet oběma rukama. Unikátní druhy čerstvých květin vázané od profesionálních floristů do strhující kytice. Tato báječná kytice je vhodná pro všechny životní chvíle, na které nechceme zapomenout jako jsou např. promoce, narození dítěte, nebo kulaté narozeniny. 

  Výběrem vhodné barevné kombinace můžete vyjádřit mnohé. Pokud neznáte oblíbenou barvu, tak pro ženy doporučujeme spíše růžové až červené odstíny, pro muže naopak žluté, mix barev je vhodný pro všechny.

  Luxusní kytice nad 2500 Kč vážeme také. Pokud si přejete někoho ocenit kyticí, tak prosím objednávejte podle informací ZDE.