Objednejte si kytice rychle a jednoduše ve speciálním formuláři.

luxusní krabička plná květin žlutá

Flowerbox v odstínech bílé a žluté barvy

Dárková krabička naplněná sezónně dostupnými květinami v bílo-žlutých odstínech a zelení. Tvar a barva boxu je podle možností našeho skladu. Po odkvětu zůstane krásná krabička.

Nejvíce používané květiny: gerbera, růže, chryzantéma, alstromérie, karafiát, v sezóně slunečnice.

Každá květinová krabička je originál. Fotky jsou ilustrativní.
Doručujeme po Brně a okolí. Osobní vyzvednutí je možné v našem květinářství v Brně – Lesná.

Vyberte variantu:
988 Kč816,53 Kč bez DPH
Dostupné
luxusní krabička plná květin žlutá
Flowerbox v odstínech bílé a žluté barvy - Klasický
1 898 Kč1 568,60 Kč bez DPH
Dostupné
luxusní krabička plná květin žlutá
Flowerbox v odstínech bílé a žluté barvy - Velký
od 988 Kč816,53 Kč bez DPH
Dostupné
luxusní krabička plná květin žlutá
Flowerbox v odstínech bílé a žluté barvy
od 988 Kč816,53 Kč bez DPH
Dostupné
 • Hledáte něco originálního? Chcete obdarovat krásnou květinovou dekorací? Box plný květin je skvělou náhradou za kytici, navíc obdarovaný nikde nemusí shánět vázu. Krabička plná květin rozzáří a vyzdobí každý interiér.

  Originální krabičky plné čerstvých květin od našich zkušených floristek a floristů. Fotografie jsou ilustrativní. Květinový box je vždy originální dílo.

  Po kliknutí na tlačíko „Koupit“ si vyberte flowerbox podle velikosti.

  Klasická krabička plná květin - obvyklá velikost flowerboxu, která vždy potěší. Průměr krabičky je 14 cm. Jedinečné a čerstvé květiny v dárkové krabičce aranžované zkušenými floristy. Květinová dekorace vhodná jako dárek k narozeninám, svátku, jako prvotní vyjádření lásky beze slov, nebo jen tak pro radost.

  Velká krabička plná květin - obrovský flowerbox, který ohromí obdarovaného i jeho okolí. Abyste ho udrželi, protřebujete obě ruce. Průměr boxu je 25 cm. Unikátní druhy čerstvých květin aranžované do luxusní krabičky od profesionálních floristů. Tento obrovský luxusní flowerbox je vhodný pro všechny životní chvíle, na které nechceme zapomenout jako jsou např. promoce, výročí, narození dítěte, nebo kulaté narozeniny.

  Výběrem vhodné barevné kombinace vyjádříte mnohé. Pokud neznáte oblíbenou barvu, tak pro ženy doporučujeme spíše růžové až červené odstíny, pro muže naopak decentní bílo-žluté a mix barev je vhodný pro všechny.