Objednejte si kytice rychle a jednoduše ve speciálním formuláři.

kytice z mixu karafiátů

Kytice z mixu karafiátů

Karafiát je květina, která potěší ženy k jakékoliv příležitosti. Kytice svázaná z 11 nebo 21 kusů čerstvých karafiátů a zeleně. Ačkoliv karafiáty nemají zrovna nejlepší historii jejich obliba poslední dobou opět roste a jejích krása tak těší stále více lidí.

Speciální barevná kytice plná karafiátů. Kytici aranžujeme podle právě dostupné barevnosti karafiátů.

Každá kytice je originál. Fotky jsou ilustrativní.
Doručujeme v Brně a okolí.

Vyberte variantu:
698 Kč576,86 Kč bez DPH
Dostupné
kytice z mixu karafiátů
Kytice z mixu karafiátů -
1 189 Kč982,64 Kč bez DPH
Dostupné
kytice z mixu karafiátů
Kytice z mixu karafiátů -
od 698 Kč576,86 Kč bez DPH
Dostupné
kytice z mixu karafiátů
Kytice z mixu karafiátů
od 698 Kč576,86 Kč bez DPH
Dostupné
 • Originální a čerstvé kytice od našich zkušených floristek. Fotografie jsou ilustrativní. Květinová vazba je vždy originální dílo.

  Po kliknutí na tlačíko „Koupit“ si vyberte kytici podle množství karafiátů v kytici.

  11 ks karafiátů – jednoduše klasika, která vždy potěší. Jedinečné a čerstvé květiny vázané od zkušených floristů vhodné darovat k narozeninám, svátku, jako prvotní vyjádření lásky beze slov, nebo jen tak pro radost. 

  21 ks karafiátů je vhodná pro výjimečné lidi i události. Výběrové a čerstvé květiny vázané od zkušených floristů do bohaté kytice, která je vhodná např. jako vyjádření vděčnosti nebo k výročí. 

  Výběrem vhodné barevné kombinace můžete vyjádřit mnohé. Pokud neznáte oblíbenou barvu, tak pro ženy doporučujeme spíše růžové až červené odstíny, pro muže naopak žluté, mix barev je vhodný pro všechny.

  Luxusní kytice nad 2500 Kč vážeme také. Pokud si přejete někoho ocenit kyticí, tak prosím objednávejte podle informací ZDE.