Objednejte si kytice rychle a jednoduše ve speciálním formuláři.

kytice z mixu růží

Kytice z mixu růží

S růžemi vždy podpoříte romantickou, láskyplnou atmosféru nebo jen tak uděláte někomu radost. Kytice svázaná z 11 nebo 21 kusů čerstvých růží s manžetou z ozdobného papíru. Růže mají délku 40 cm. Růže udělají radost každému a zkrášlí váš domov či kancelář.

Speciální jarní kytice plná růží. Kytici aranžujeme podle právě dostupné barevnosti růží.

Každá kytice je originál. Fotky jsou ilustrativní.
Doručujeme v Brně a okolí.

Vyberte variantu:
848 Kč700,83 Kč bez DPH
Dostupné
kytice z mixu růží
Kytice z mixu růží - 11ks
1 498 Kč1 238,02 Kč bez DPH
Dostupné
kytice z mixu růží
Kytice z mixu růží - 21ks
od 848 Kč700,83 Kč bez DPH
Dostupné
kytice z mixu růží
Kytice z mixu růží
od 848 Kč700,83 Kč bez DPH
Dostupné
 • Originální a čerstvé kytice od našich zkušených floristek. Fotografie jsou ilustrativní. Květinová vazba je vždy originální dílo.

  Po kliknutí na tlačíko „Koupit“ si vyberte kytici podle množství růží v kytici.

  11 ks růží – jednoduše klasika, která vždy potěší. Jedinečné a čerstvé květiny vázané od zkušených floristů vhodné darovat k narozeninám, svátku, jako prvotní vyjádření lásky beze slov, nebo jen tak pro radost. 

  21 ks růží je vhodná pro výjimečné lidi i události. Výběrové a čerstvé květiny vázané od zkušených floristů do bohaté kytice, která je vhodná např. jako vyjádření vděčnosti nebo k výročí. 

  Výběrem vhodné barevné kombinace můžete vyjádřit mnohé. Pokud neznáte oblíbenou barvu, tak pro ženy doporučujeme spíše růžové až červené odstíny, pro muže naopak žluté, mix barev je vhodný pro všechny.

  Luxusní kytice nad 2500 Kč vážeme také. Pokud si přejete někoho ocenit kyticí, tak prosím objednávejte podle informací ZDE.