Kytice a svíčky si vybírejte v našem  e-shopu. Rozvážíme k vám domů – v Brně a okolí.

Woodwick Seaside Mimosa svíčka

WoodWick Seaside Mimosa loď svíčka

Dopřejte si vůni směsi šťavnatého citrusu a osvěžujících šampaňských hroznů a vzpomeňte si na léto u moře. Zaposlouchejte se do zvuků praskajícího dřeva a ciťte se jako byste zrovna relaxovali u vyhřátého krbu.
Svíčka (loď) hoří 30-40 hodin.
Hmotnost: 453 g
Šířka: 19,1 cm
Hloubka: 12.1 cm
Výška: 9,2 cm
Rozvážíme v Brně a okolí. Osobní vyzvednutí je možné v našem květinářství v Brně – Lesná.

945 Kč780,99 Kč bez DPH
Dostupné
 • Přímořská mimóza. Směsi šťavnatého citrusu a osvěžujících šampaňských hroznů vás příjemně osvěží a navodí pocity jako při pobytu v létě u moře.

  Doba hoření: 30-40 hod.

  Charakter vůně: ovocná.
  Hlava: rybíz, šťavnatý pomeranč, čerstvý citrón.
  Srdce: perlivé víno, zmrzlá růže, sladký jasmín.
  Základ: ambra, vanilka, pižmo.

  Speciální knot HEARTHWICK® FLAME přináší u těchto svíček zážitek navozující pohodu jako u hořícího krbu. Jemné praskání a krásně tančící plamen vytváří správnou atmosféru. Originální vůně WoodWick svíček probouzí vaše nejhezčí vzpomínky. Není to jen svíčka, je to zážitek – protože domov je tam, kde hoří oheň. 

  TIP: Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji. Doporučujeme ji nechat hořet 3-4 hodiny

  Složení svíček WoodWick: Jedná se o směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi, díky čemuž je zajištěno čisté hoření beze zbytků. Kvalitní vonné esence naplní místnost dlouhotrvající vůní. Díky otevřenému tvaru svíčky je zvýšena plocha odpařování vonných esencí z voskového jezírka a vy si můžete dopřát kvalitní vonný zážitek.