Objednejte si kytice rychle a jednoduše ve speciálním formuláři.

Woodwick Seaside Mimosa střední svíčka

WoodWick Seaside Mimosa váza střední

Dopřejte si vůni směsi šťavnatého citrusu a osvěžujících šampaňských hroznů, která vám připomene léto u moře. Zaposlouchejte se do zvuků praskajícího dřeva a ciťte se jako byste zrovna relaxovali u vyhřátého krbu.
Hmotnost: 275 g
Rozměry 10 x 11 cm.
Rozvážíme v Brně a okolí. Osobní vyzvednutí je možné v našem květinářství v Brně – Lesná.

660 Kč545,45 Kč bez DPH
Produkt je vyprodaný
 • Přímořská mimóza. Směsi šťavnatého citrusu a osvěžujících šampaňských hroznů vás příjemně osvěží a navodí pocity jako při pobytu v létě u moře.

  Doba hoření: 55-65 hod.

  Charakter vůně: ovocná.
  Hlava: rybíz, šťavnatý pomeranč, čerstvý citrón.
  Srdce: perlivé víno, zmrzlá růže, sladký jasmín.
  Základ: ambra, vanilka, pižmo.

  Speciální knot Pluswick® Innovation přináší u těchto svíček zážitek navozující pohodu jako u hořícího krbu. Jemné praskání a krásně tančící plamen vytváří správnou atmosféru. Originální vůně WoodWick svíček probouzí vaše nejhezčí vzpomínky. Není to jen svíčka, je to zážitek – protože domov je tam, kde hoří oheň. 

  TIP: Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji. Doporučujeme ji nechat hořet 3-4 hodiny

  Složení svíček WoodWick: Jedná se o směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi, díky čemuž je zajištěno čisté hoření beze zbytků. Kvalitní vonné esence naplní místnost dlouhotrvající vůní. Díky otevřenému tvaru svíčky je zvýšena plocha odpařování vonných esencí z voskového jezírka a vy si můžete dopřát kvalitní vonný zážitek.