Objednejte si kytice rychle a jednoduše ve speciálním formuláři.

Kdo nás doporučuje

Vaše radosti a zpětné vazby nás posouvají a dodávají nám nápady a energii k dalšímu tvoření. Děkujeme vám.

Veronika Polehlová: AV your day, svatební koordinátorka
S AMMI spolupracujeme již několik let. Jejich individuální přístup ke každé zakázce je jedním z hlavních důvodů, proč patří k jedněm z výhradních dodavatelů květin na svatby našich klientů. Dokáží splnit i ta nejnáročnější přání. Květiny z jejich dílny jsou vždy ve vysoké kvalitě a mají dlouhou trvanlivost.
Veronika Polehlovásvatební koordinátorka
Michaela Salačová: Cool Brno blog
V květinovém studiu AMMI jsem vždy ocenila úžasně pestrý výběr, ať už čerstvých, řezaných květin, hotových vazeb a dalších doplňků a dekorací. Navíc jsem byla vždy velice mile překvapena jejich vstřícným a ochotným přístupem, kdy nikdy nebyl problém mi připravit jakoukoliv vazbu, či květinovou dekoraci, kytici...na přání a dle mých požadavků. Je opravdu radost si do AMMI udělat cestu a objevit tu něco krásného, co se vám to doma zpříjemní a zútulní!
Michaela SalačováCool Blog Brno
Tomáš Motal: Tawan
S AMMI spolupracujeme už 7 let. 7 let a stále jsme vždy natěšení na novou dekoraci, protože i po 7 letech je to pokaždé jiné. Bylo pro nás důležité, aby květinové studio pochopilo naši filozofii a styl. AMMI po pár minutách dokázalo pochopit, co si přejeme.
Tomáš MotalExecutive Manager TAWAN Thai Massage
Ondřej Sýkora: Pánská móda Sýkora Zlín
Díky AMMI, máme u nás v obchodě s pánskou módou každé roční období novou květinovou dekoraci. Květinové dekorace se našim zákazníkům líbí a tvoří přátelské prostředí, kam se rádi vrací. Pozitivní pro mě je, že se mi z AMMI vždy ozvou sami, a tak nemusím myslet na to, kdy dekorace vyměnit. Po domluvě floristé z AMMI přijedou, uklidí předešlou dekoraci a nainstalují novou. Pro mě je to bez starostí, a tak se vždy v novém ročním období těším, jaká dekorace na mě a naše klienty čeká. Děkuji za perfektní spolupráci.
Ondřej SýkoraPánská Móda Sýkora, majitel
Skvělý servis pro mě znamená individuální přístup. Vždy řešíme pro koho a k jaké příležitosti květiny jsou, které květiny a barvy má obdarovaný rád nebo jsou vhodné pro danou příležitost. Vazby jsou elegantně zpracované do posledního detailu i v těch nejnáročnějších přáních. Neváhejte se přijít poradit i o výběru vhodných pokojových rostlin. V AMMI naleznete vždy neskutečný výběr adventních věnců, nechybí vánoční, velikonočních aj. vazby. Děkuji za úžasný dovoz květin do firmy, vždy včas a s úsměvem. Květiny z AMMI jsou vždy čerstvé a vydrží opravdu dlouho. V Brně pro květiny pouze do AMMI!
Jana Rašková
Zuzana Matoušková: NOVIKO
AMMI je pro mě ztělesněním všech aspektů, které by mělo profesionální květinové studio splňovat k naplnění své podstaty – předávat radost pomocí květin. Vždy skvěle naladěný personál s individuálním přístupem splní i ta nejnáročnější přání s úsměvem a zároveň absolutním citem pro detail i celek. O kvalitě použitých květin svědčí nejen jejich vizuální krása a vůně, ale zároveň neskutečně dlouhá životnost, která obdarovanému po celou dobu připomíná pocit výjimečnosti. Velmi pozitivně oceňuji také výbornou lokaci obchodu, jež disponuje širokým sortimentem nejen řezaných květin, ale i dekorací a dalších nezbytností pro útulnou domácnost. Z AMMI nikdy neodejdu s prázdnou. Za mě zkrátka nejlepší kytice v republice.
Zuzana MatouškováDirect marketing supervisor – Farmina, NOVIKO s.r.o.

*Na této stránce jsou pouze ověřené reference našich dlouholetých spokojených zákazníků. Děkujeme všem za důvěru a podporu. S velkou radostí pro vás tvoříme kytice a květinové dekorace. 

Překvapte dnes kyticí

Pojďte někomu udělat radost díky květinám. V Brně vám rádi kytice přivezeme ke dveřím.