Objednejte si kytice rychle a jednoduše ve speciálním formuláři.

Dejte svým přáním energii

Nastává období Vánoc, kdy každý z nás vysloví mnoho přání, která nám splní Ježíšek. Vánoce jsou pro nás velmi kouzelné. V tomto vánočním čase si uvědomujeme hloubku našeho života, zpomalíme a vnímáme klid kolem nás i v nás.

Žhavá přání | Zima 2018

Žhavá přání jsou v našem trendu vytvořena připínáčky. Jeden připínáček je právě jedno naše přání. Celý náš trend je tak spojen s kovem, který byť působí chladně, tak je tvořen pod velkým žárem. Každé naše přání je tak žhavé, jakou mu dáváme energii. A splněné může být každé z nich. Chladnější tón jsme doplnili teplejšími tóny červeného dekorativního drátku a červených šišek. V červené barvě jsou výrazné bílé hvězdičky, které nás spojují s našimi přáními, které mnohdy sdělujeme nahoru k nebi. Hvězdy jsou součástí kouzelné vánoční atmosféry. Další přírodní prvky ve vánočním trendu jsou jehličky borovice a listy Stachys (čistec), který krásně zvýrazňuje bílou svíci. Zapalte svíčky a dejte svým přáním energii.

Tímto mnohokrát děkujeme za spolupráci Hodinářství a klenotnictví „pohanka & co.“v Brně.

Chcete poznat naše trendy?

Podívejte se do našeho archívu floristických trendů a objevte ty správné dekorace do vašeho domova či firmy. Rádi vám vytvoříme dekorace podobné.